KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13314188
nr 1331 4188
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1987. Motivet: 49x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:25:50
100 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén